Elazığ Fotoğraf Stüdyosu

Elazığ Fotoğraf Stüdyosu

Basitçe söylemek gerekirse, 2013’ten beri, Elazığ’da fotoğrafçı olarak anıları ölümsüzleştirmek için çalışıyorum. Dönem dönem fotoğrafçılık kursuna eğitmen olarak katılarak veya kendim kurslar düzenleyerek fotoğrafçılık eğitimi almak isteyen kişilere destekte bulunuyorum. Yaptığım işi çok seviyorum.

Yaptığım işlerin çoğu düğünlerle ilgili olsa da, bebek ve aile fotoğrafçılığına ilave olarak internet üzerinden veya burda bir mekanda satış yapan girişimcilere ürün fotoğrafı çekimi konusunda da destek oluyorum. Evde çekim, stüdyo çekimleri, kişiye özel çekim vs gibi birçok fotoğrafçılık hizmetlerini de Elazığ’da bu işin öncülerinden biri olarak sizlere sunuyorum.

Her çekim benim ve ekibim için yeni bir heyecan! O inanılmaz çekimi doğru zamanda yapmak ve asla unutmak istemediğiniz bir anı yakalamak. Bir çiftin “evet” deyişindeki mutluğu, bir bebeğin ilk adımlarını fotoğrafladığımda başarıya ulaştığımı hissediyorum.

Tarzımı, yaratıcı imgelerle bir hikaye anlatmayı sevdiğim için rehberli fotoğraf çekimi olarak da tanımlayabiliriz. Elazığ’da fotoğraf çekimlerimizde sizi yönlendireceğim ve birlikte geçirdiğimiz zamanda eğlenmeniz için sizi cesaretlendireceğim. Amacım, ben lensimin arkasında her bir parçayı yakalarken sizi rahatlatmak, eğlenmenize ve günün tadını çıkarmanıza yardımcı olmaktır.

Sizin için denklanşöre bastığım her an mutlu oluyorum.

Özel günlerinizi fotoğraflarken mutluluk duyuyorum.