Düğün Fotoğrafçısı

Elazığ Düğün Fotoğrafçısı

Elazığ’ın en güzel dış mekanlarında, bizim belirlediğimiz ya da sizin belirleyeceğiniz kapalı mekan seçeneklerimizden birinde veya stüdyo konseptlerimizde profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak en tatlı ve en doğal gelin damat düğün fotoğraf çekimimiz ile bu muhteşem gününüzün karelerini kaydediyoruz. Elazığ düğün fotoğrafçısı ekibinin sizler için hazırladığı çeşitli paketler ve onlarca albüm seçenekleri var. Düğün dış çekim paketleri ve çektiğimiz düğün fotoğraflarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Elazığ düğün fotoğrafçısının çektiği yeni evli bir çift

Bilgi ve Randevu Almak için Arayın

Elazığ düğün fotoğrafçısı paketler ve fiyatlar hakkında bilgi almak için arayın.

Düğün Fotoğrafçısı Elazığ Portfolyosu

Paylaşmamıza izin veren müşterilerimizin çekimlerinden bazı karelere göz atabilirsiniz. Çekimlerimizi detaylı görmek için ofise uğrayabilirsiniz.

Çalışma Prensibimiz ve Stilimiz

Zaten heyecanlı ve telaşlı olduğunuz o gün bir de ‘doğru düzgün fotoğraflarım olacak mı’ endişesine kapılmanızı istemediğimiz için süreç planlamasını en baştan yapıyoruz. Öncelikle sizinle yapacağımız görüşmede çekim zamanı, yeri ve diğer koşulları istekleriniz doğrultusunda belirliyoruz. Albüm sayısı, bastırılacak poz sayısı vs gibi detayları netleştiriyoruz. Ardından sizinle ilgilenecek olan ekibi belirliyoruz. Kullanılacak konsept hakkında planlama yapıyor ve çekim gününü bekliyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı tarih, saat değişikliği gibi durumlarda da size yardımcı oluyoruz. Çekim günü en sık yaşanan sorun gelin hanımın kuaförden geç çıkmasıdır. Bu durum çekimi de direk etkilediği için kuaförünüzle saat konusunda kesin konuşun. Ardından kararlaştırdığımız saatte buluşup harika bir çekim yapalım. Elazığ fotoğrafçı anlarınızı önemser.

Elazığ Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Elazığ Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları 2020

Düğün çekimini isteğe bağlı olarak ayarlıyoruz. Örneğin; İsteğe göre tüm gün çekim ya da sadece dış çekim olarak yaptırabilirsiniz. Tüm gün çekiminde isteğe göre kuaför çekimi veya gelin alma oluşturacağınız pakete dahil edilir. Çekim konsept seçeneklerimiz oldukça geniştir. Stüdyo çekiminden havadan drone ile çekmeye kadar alternatif sunuyor kararı size bırakıyoruz. Çekim sonrasında (bütün fotoğrafların dijital ortamda teslim edilir) seçtiğiniz fotoğraflardan daha önceden kararlaştırılan albüm yaptırılır, bu albüme aile yada cep albümlerini ekletebilirsiniz. Dolayısıyla Elazığ düğün fotoğrafçısı fiyatları için sabit bir şey belirtmek çok doğru olmaz. Standart dışındaki paketler isteğe göre revize edilir , bütçenize uygun şekilde pakette ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Bu nedenle her bir paket ayrı fiyatlandırılır. Elazığ düğün fotoğrafçısı fiyatları 2020 detayları için bizimle iletişime geçin.