Düğün Dış Çekim Mekanları

Elazığ Düğün Fotoğraf Mekanları

Elazığ’ da nişan, kına, düğün dış çekim mekanları arasında maalesef çok fazla seçenek yoktur. Ancak olan mekanlarda oldukça güzel ve ortaya eşsiz fotoğrafların çıkarılması için yeterli ve geniştir. Detaylar ve mekanlardaki çekimlerimizi görmek için stüdyomuza çay, kahve içmeye bekleriz.

Düğün dış çekim mekanlarını listeleyecek olursak şu şekildedir.

Elazığ’da Fotoğraf Çekilecek Yerler

Harput

Harput düğün dış çekim mekanları içerisinde eskiden beri her mevsimde en çok tercih edilen yerdir. Bazı kişiler tarafından artık klişe diye nitelendirilse de eşsiz manzarası ve tarihi mekanlarının yanı sıra Harput Konağı, Bağ Evi, Balakgazi Tesisleri vb yerler ile fotoğrafçıların zevkle çekim yaptığı ve ortaya çok güzel işler çıkardığı bir mekan aslında.. 

Bunların dışında, şehir merkezine yakın olması giriş ve çekim ücreti olmaması da avantajdır.

Sivrice – İl Özel İdare Alanı

Sivrice diye bildiğimiz Hazar Gölü manzarasına elbette diyecek yoktur. Yalnızca çok büyük bir alan olduğu için güvenlik ve kargaşanın olmaması amacıyla yetkililer tarafından yalnızca İl Özel İdare Tesislerine ayrılan alanın dış çekim mekanı olarak kullanılmasına izin verilir. Hem yeşil alana sahip olmasıyla hem de göl kenarındaki eşsiz manzaradan dolayı oldukça keyifli bir çekim gerçekleştirilebilir. Genelde ilkbahar, yaz aylarında tercih edilir. 

Şehir merkezine uzaklığı 35-40 dakikadır. Giriş ücreti vardır.

Cip Mesire Alanı

Kamelyaları, baraj manzarası ve yeşillik alanının genişliğiyle bilinen cip barajı mesire alanı en çok nişan dış çekimleri için tercih edilse de tercihe bağlı olarak düğün çekim mekanı olarak da kullanılmaktadır. Çevresindeki at çiftlikleri de dış çekim mekanınızı seçerken size ilham olabilir.

Şehir merkezine uzaklığı 15-20 dakikadır. Giriş ücreti yoktur.

Kültür Park

Merkezdeki en geniş park olma özelliğine sahiptir. Mimarisi ve peyzajıyla göz dolduran bir parktır. Evlendirme dairesinin orda bulunmasından dolayı çekilen fotoğraflarda farkedilmiş olup sıklıkla tercih edilen düğün dış çekim mekanı olmuştur.

Şehir merkezindedir. Giriş ücreti yoktur.

Bilgi ve Randevu Almak için Arayın

Elazığ düğün fotoğraf mekanları le ilgili bilgi almak için için arayın.